קפסולות תואם לוואצה

קפסולות תואם לוואצה


קפסולות למכונת קפה, בדומה לפודים כמו גם פולים לקפה אמורות להיות מותאמות באופן פרטני לסוג מכונת הקפה אשר ברשותכם כמו גם למותג אשר עומד מאחוריה. כך שאם לדוגמא, יש ברשותכם מכונת קפה לוואצה, תוכלו לרכוש עבור המכונה קפסולות תואם לוואצה אשר יתאימו בצורה הטובה ביותר למכונה.  

כמובן, שקיימת חשיבות לוודא שמדובר באותן קפסולות תואם לוואצה, אשר עונות על הטעם שלכם ועל העדפות שלכם בכל מה שנוגע לקפה. כמובן, שעל הקפסולות להיות מותאמות באופן פרטני לסוג הספציפי של המכונה אותה אתם מחזיקים ברשותכם. 

פודים למכונות אספרסו
קיימים כאמור סוגים רבים של מכונות קפה, כאשר חלק מהמכונות הם מכונות אשר עובדות באמצעות קפסולות תואם לוואצה וחלק באמצעות פודים. קיימת חשיבות גבוהה, שגם אם אתם תרים אחר פודים למכונות קפה, רצוי שלא תתפשרו על פחות מהטוב ביותר – זכרו, כי בחירת הפודים, תשפיע בצורה משמעותית על טיב הקפה אותו תשתו ולכן, אם אתם חובבי קפה שלא מעוניינים להתפשר על פחות מהקפה האיכותי והטוב ביותר, הקפידו לבחור בפודים מומלצים – כמובן, שבמידה ולא תהיו מרוצים מהבחירה בפודים, תמיד תוכלו להחליף אותם בפעם הבאה ולנסות אולי פודים ממותג אחר.

פולים לקפה
כמו שיש מכונת קפה אשר פועלת על פודים ומכונה אשר פועלת באמצעות קפסולות תואם לוואצה (או קפסולות של כל מותג אחר, בהתאם למכונת הקפה אותה אתם מחזיקים ברשותכם), ישנן גם מכונות קפה אשר עובדות על פולים. כאשר קיימת אפשרות, לבחור בין מגוון רחב של סוגי פולים וליהנות מקפה משובח וארומטי אשר יענה על הטעם ועל העדפות שלכם בצורה הטובה ביותר – כמובן, הכול עניין של טעם ולכן, חשוב לנסות כמה שיותר סוגים של פולים.

מעוניינים לקנות קפסולות תואם לוואצה ? פודים למכונות אספרסו? או אולי פולים לקפה? חברת אספרסו קאפ מציעה עבורכם מגוון רחב של מכונות ומוצרי קפה של מיטב המותגים בתחום הקפה. 

כך שלא משנה איזו מכונת קפה יש ברשותכם או אתם מעוניינים לרכוש, חברת אספרסו קאפ, מציעה עבורכם מגוון רחב של פתרונות קפה איכותיים אשר יספקו מענה על כל הדרישות שלכם.  
 
     
 
קפסולות Essse Caffe
קפסולות Essse Caffe
 
     
     
 
קפסולות מרטלו / Martello
קפסולות מרטלו / Martello
 
     
     
 
קפסולות איטליקו / Italico
קפסולות איטליקו / Italico
 
     
     
 
פולי קפה
פולי קפה
 
     
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

 
arrow-left5, arrow-left, left, previous
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
​טלפון: 072-33-80-844 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262