קפסולות ממולצות

קפסולות ממולצות


קפסולות מומלצות ופודים לקפה

כל מי שמחזיק ברשותו מכונת קפה, יודע שישנם 2 פרמטרים עיקריים אשר משפיעים על איכות הקפה: הפרמטר הראשון הוא איכות המכונה – וזאת הסיבה, בגינה רוב האנשים מעדיפים לרכוש מכונות קפה מומלצות. הפרמטר השני הוא כמובן, טיב הקפסולות שהן בעצם מכילות את הקפה – כך שרוב האנשים גם יעדיפו לרכוש קפסולות מומלצות בלבד. בחירה נבונה ומושכלת הן במכונה, בשלב הראשון ובשלב הבא באותם קפסולות מומלצות, תאפשר לבעלי המכונה, ליהנות מקפה בטעמים משובחים ובארומה נפלאה – כמובן, במידה ובחרת בקפסולות שאתם פחות מתחברים לטעמם, תמיד תוכלו בפעם הבאה לבחור בקפסולות אחרות, עד שתמצאו את אותן הקפסולות אשר יענו על טעמכם ועל העדפותיכם בתחום הקפה בצורה הטובה ביותר.

פודים לקפה
אז בעוד שחובבי קפה מסוימים תרים אחר קפסולות מומלצות, יש גם כאלו אשר מחזיקים ברשותם מכונות קפה איכותיות אשר עובדות דווקא על פודים וכחלק מכך, מסע החיפוש שלה יהיה אחרי אותם הפודים.

אומנם מכונות קפה אשר עובדות על פודים נחשבות כיום כפחות נפוצות (בעיקר, בהשוואה למכונות קפסולות), אך מכונות אלו, עדיין טומנות בחובן יתרונות רבים וגם היום קיימת אפשרות להשיג פודים לקפה באיכות גבוהה – מכונות קפה אשר עובדות על פודים נפוצות כיום בעיקר במסעדות ובבתי קפה.

הפודים עצמם כוללים קפה טחון בכמות של שבע גרם – הכמות המדויקת עבור מנת אספרסו אחת – כמות המהווה בסיס לרוב משקאות הקפה שרובינו שותים ואוהבים. 

פודים עשויים מנייר פילטר, כאשר תערובת הקפה נשמרת בתוך הפוד עד לשלב של הכנסת הפוד למכונה, מה שמאפשר הליך הכנת משקה תוך שמירה על ניקיון ואסתטיקה.

רוצים ליהנות מאותן קפסולות מומלצות עבור מכונת הקפה שלכם? מעוניינים לחדש מלאי של פודים לקפה?
חברת אספרסו קאפ מציע עבורכם מגוון רחב של קפסולות איכותיות, פודים משובחים ואהובים ועוד מגוון רחב של מוצרי קפה שונים. אין לכם עדיין מכונת קפה? באספרסו קאפ, תוכלו למצוא מכונות קפה מומלצות מבית מיטב החברות המובילות. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לקבל את המענה האיכותי ביותר על דרישותיכם. 
     
 
קפסולות Essse Caffe
קפסולות Essse Caffe
 
     
     
 
קפסולות מרטלו / Martello
קפסולות מרטלו / Martello
 
     
     
 
קפסולות איטליקו / Italico
קפסולות איטליקו / Italico
 
     
     
 
פולי קפה
פולי קפה
 
     
     
 
נספרסו גימוקה
 
     
 
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
​טלפון: 09-746-04-18 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262