קפסולות מאטיליה

קפסולות מאיטליה

     
 
קפסולות Essse Caffe
קפסולות Essse Caffe
 
     
     
 
קפסולות מרטלו / Martello
קפסולות מרטלו / Martello
 
     
     
 
קפסולות איטליקו / Italico
קפסולות איטליקו / Italico
 
     
     
 
פולי קפה
פולי קפה
 
     
     
 
נספרסו גימוקה
 
     

לא אחת תשמעו את חובבי הקפה מדברים בערגה על טעמו המשובח של הקפה האיטלקי. החדשות הטובות עבור אותם חובבי קפה הוא שלא חייבים לטוס עד איטליה בכדי ליהנות מהטעמים והארומה של הקפה האיטלקי. כל מי שמחזיק בבית מכונת קפה קפסולות, יוכל לרכוש קפסולות מאיטליה וליהנות בכל עת בה יחפוץ בכך מכוס קפה משובחת בטעמים בניחוחות איטלקיים אמתיים. 

כמובן, חשוב לציין שישנם סוגים שונים של קפסולות מאיטליה מבית מותגים שונים המגיעים אלינו היישר ממדינת המגף חובבת הקפה – כחלק מכך, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולבחור באותן קפסולות מאיטליה מבית מותג איטלקי מוביל ואיכותי, אשר כמובן, יספקו עבורכם קפה אשר עונה על הטעם האישי שלכם – כי הרי כל אחד אוהב ומעדיף את הקפה שלו קצת אחרת. 

אביזרים למכונת קפה
ככלל, כל חובב קפה אשר רכש לעצמו או מתכננן לרכוש לעצמו מכונת קפה איכותית, יעשה כל שביכולתו בכדי לתחזק את המכונה בצורה טובה ולדאוג שהיא תמשיך ותספק עבורו קפה משובח בכל זמן בו הוא יחפוץ בכך – כחלק מכך, הוא ישקיע ברכישת קפסולות עבור מכונת אספרסו שהינן איכותיות ומספקות מענה על העדפותיו בתחום הקפה –  חובבי קפה רבים, בוחרים לנסות בכל פעם קפסולות מאיטליה מסוגים אחרים, עד שהם מוצאים את אותן קפסולות למכונת אספרסו אשר מספקות את המענה המושלם על הטעם והעדפות שלהם בקפה. 

רכישה נוספת שהיא בגדר חובה עבור המכונה, תבוא לידי ביטוי באותם אביזרים עבור מכונת קפה – בין אותם אביזרים: כוס מדידה, מדחום להקצפת חלב, סיר לריקון קפה ועוד מגוון רחב של מוצרים אשר יהפכו את חוויית הכנת הקפה וכמובן, את חוויית שתיית הקפה למושלמת. 

חברת אספרסו קאפ מהווה את הכתובת הנכונה עבור כל מי שמגדיר את עצמו כחובב קפה. 
החברה מציעה קפסולות למכונת אספרסו מבית המותגים המובילים העולמיים וביניהם גם קפסולות מאיטליה. ניתן לרכוש או להשכיר מהחברה מכונות קפה מקצועיות אשר יספקו מענה על כל הדרישות והצרכים מהן. מעבר לכך, החברה אף מציעה אביזרים למכונת קפה, אשר בכוחם להפוך את חוויית הקפה למושלמת. 
 
 
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
​טלפון: 09-746-04-18 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262