קפסולות למכונות אספרסו

קפסולות למכונות אספרסו


קפסולות למכונות אספרסו 

ישנם שני גורמים עיקריים אשר ישפיעו על איכות הקפה אותו תשתו – מכונת הקפה והאיכות שלה, כמו גם האיכות של קפסולות למכונות אספרסו או איכותו של קפה טחון למכונת אספרסו בו תשמשו – בחירת קפסולות איכותיות או קפה טחון משובח, תשפיע על טיב ואיכות המשקה אותו תשתו ולכן, מומלץ לשים דגש גם על בחירת הקפסולות או הקפה הטחון.
 
     
 
קפסולות Essse Caffe
קפסולות Essse Caffe
 
 
     
     
 
קפסולות מרטלו / Martello
קפסולות מרטלו / Martello
 
 
     
     
 
קפסולות איטליקו / Italico
קפסולות איטליקו / Italico
 
 
     
     
 
פולי קפה
פולי קפה
 
 
     

בשלב הראשון, חשוב כאמור לבחור בצורה מושכלת את מכונת הקפה ולשים דגש גם על איכות המכונה, גם על אופן פעולתה וגם על המותג אשר עומד מאחוריה – במידה ומדובר במותג בעל שם, סביר להניח שמכונות הקפה אותם הוא יציע גם יעמדו בסטנדרטיים הגבוהים ביותר.

מכונות קפה לבתי קפה
 אם אתם מעוניינים לרכוש מכונות קפה המיועדות לבתי קפה, קרוב לוודא שלא תתפשרו על פחות מהמכונות האיכותיות והמתקדמות ביותר – כמובן, יש להקפיד שהמכונות הנבחרות גם יאפשרו לכם להכין את הקפה בצורה מהירה ויעילה ועל ידי כך למנוע היווצרות תורים או לא להגיע למצב של אי יכולת לעמוד בדרישה. 

המטרה שלכם, בתור בעליו של בית קפה תהיה כמובן, לספק ללקוחות שלכם משקאות אספרסו איכותיים, אשר יגרמו להם לחזור שוב ואף להפוך ללקוחות קבועים של בית הקפה. 

מהסיבה הזאת, חשוב להבין לעומק את כל הדרישות שלכם מהמכונה, במידת הצורך, לקבל ייעוץ מקצועי על מכונות הקפה השונות. השלב הבא, לאחר בחירת מכונת קפה אשר תענה על כל הדרישות שלכם, תהיה כמובן, לבחור קפה טחון למכונת אספרסו או קפסולות למכונות אספרסו ברמה גבוהה במיוחד – שילוב בין מכונות קפה איכותיות לבין קפסולות או תערובות משובחות – יאפשרו לכם ליצור את משקאות האספרסו הטובים ביותר. 
 

רוצים לרכוש מכונות קפה לבתי קפה? מעוניינים בקפסולות?

חברת אספרסו קאפ מציעה עבורכם את המכונות ואת מוצרי הקפה האיכותיים ביותר אותם תוכלו למצוא. מכונות המתאימות לכל סוג של שימוש ומטרה – מכונות, קפסולות ותערובות קפה טחון אשר יאפשרו לכם ליהנות מהקפה האיכותי והטוב ביותר.
 
 
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
​טלפון: 09-746-04-18 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262