קפה ארומטי


קפה ארומטי בכל שעה שתרצו

אז נכון, שכאשר מדובר בקפה, כל אחד מעדיף את משקה הקפה שלו בצורה קצת אחרת – יש כאלו שאוהבים קפוצ'ינו עם הרבה קצף, אחרים שותים אך ורק אספרסו, יש כאלו שאוהבים קפה חזק, אחרים מעדיפים קפה חלש יותר ורשימת ההעדפות והאפשרויות עודנה ארוכה. אבל מה שאולי משותף עבור כל אותם אנשים אשר אוהבים קפה, נוגע לעובדה שכולם יעדיפו קפה ארומטי – קפה במרקם הנכון ובניחוחות הנפלאים והמגרים ביותר – קפה אשר יהווה עבורם כחוויה מהנה לכל דבר ועניין.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן ליהנות מאותו קפה ארומטי, גם בבית ואפילו במשרד, באמצעות בחירת קפסולות איכותיות, תוכלו ליהנות מקפה ארומטי בכל זמן בו תחשקו בכך – את התוצאה המבוקשת ניתן להשיג על ידי קפסולות למכונת נספרסו או קפסולות לכל מכונת קפה אחרת אשר ברשותכם.

מכונות קפה למשרד
קפה מעורר וגורם לתחושה טובה יותר וזאת הסיבה, שמעסיקים רבים מוצאים את עצמם בחיפושים אחר מכונות קפה עבור המשרד. המטרה תהיה כמובן, למצוא מכונות קפה איכותיות, אשר יאפשרו לעובדים ליהנות מכוס קפה ארומטי, טעים ומעורר ולשוב לעבודה לאחר מילוי של מצבורי האנרגיה. 

כמובן, שבכדי לאפשר לאותם עובדי את ההנאה הזאת, חשוב לבחור בקפידה את המכונה אשר תשמש את המשרד – מומלץ לבחור במכונה אשר מאפשרת הכנת קפה יעילה ומהירה וחשוב לא פחות, לא מלכלכת. לאחר בחירת המכונה, יש לשים דגש גם על בחירת הקפסולות – כך שאם לדוגמא, בחרתם במכונת קפה של נספרסו, חשוב שתשימו דגש גם על בחירת אותן קפסולות למכונת נספרסו ותקפידו לבחור בקפסולות איכותיות אשר יאפשרו לעובדים ליהנות מקפה משובח וטעים במיוחד.

אם גם אתם רוצים ליהנות מטעמו של קפה ארומטי הן בבית והן במשרד, חברת אספרסו קאפ היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מציעה עבורכם מגוון רחב של קפסולות למכונות של נספרסו ולמכונות קפה אחרות, מבית מיטב היצרנים בתחום. בנוסף, תוכלו למצוא היצע מפואר של מכונות קפה למשרד ולבית אשר יספקו מענה על כל הדרישות שלכם ויאפשרו לכם ליהנות מכוס קפה משובחת וארומטית בכל זמן שתרצו. 
 
     
 
מכונת קפה - Essse Caffe
מכונת קפה - Essse Caffe
 
     
     
 
אלכס / Alex
אלכס / Alex
 
     
     
 
שיק / Chic
שיק / Chic
 
     
     
 
מקציף חלב Espresso Cap
מקציף חלב Espresso Cap
 
     
     
 
קפסולות Essse Caffe
קפסולות Essse Caffe
 
     
     
 
קפסולות מרטלו / Martello
קפסולות מרטלו / Martello
 
     
     
 
קפסולות איטליקו / Italico
קפסולות איטליקו / Italico
 
     
     
 
פולי קפה
פולי קפה
 
     
     
 
נספרסו גימוקה
 
     

מכונות קפה:

קפסולות ופולים למכונות קפה:

 
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
​טלפון: 09-746-04-18 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262