מכונות קפה


בנוסף לאמור לעיל, כמובן שגם שיטת הזנת חומר הגלם למכונה, תהיה שונה בין סוג מסוים של מכונות קפה לבין סוגים אחרים – כך שמכונת קפה יכולה לפעול באמצעות פילטר למכונת קפה, בין קפסולות, פודים וצורות הזנה אחרות. 

כמובן, שגם אחרי שהחלטתם על רכישת מכונת קפה מסוג מסוים, חשוב שתדעו כי ההחלטות שלכם לא הסתיימו - כאשר יש לכם אפשרות בחירה בין מגוון רחב של מותגים וטעמים בעת בחירת קפה למכונת קפה. 

פילטר למכונת קפה
כאשר מדובר בקפה, אנשים רבים מעדיפים מבין סוגי הקפה הרבים המוצעים עבורם דווקא קפה פילטר. 

בכדי ליהנות מקפה פילטר איכותי, כל שצריך לעשות זה לרכוש מכונה מתאימה כמו גם פילטר עבור מכונת קפה. ישנן צורות שונות להכנת קפה פילטר, כאשר קיימים קנקנים ייעודיים למטרה וכמובן, קיימות גם מכונות ייעודיות לקפה, אשר מאפשרות את הכנת הקפה באמצעות רכישת פילטר עבור מכונת קפה. 

כמובן, שאנשים נוטים לגלות וללמוד על עצמם דברים חדשים כל הזמן וזה נכון גם כשזה נוגע לעולם הקפה – כך שלאחר רכישת מכונת הקפה הנבחרת, בין אם מדובר במכונת קפה פילטר ובין אם בכל מכונת קפה אחרת - אתם עתידים לגלות עם הזמן ועם הניסיון אותו תצברו בהכנת הקפה איך אתם אוהבים ומעדיפים את הקפה שלכם ומהו אותו סוג קפה שאתם מעדיפים.  

מעוניינים ברכישה של מכונות קפה מקצועיות? מעוניינים בחומרי גלם איכותיים להכנת קפה משובח? חברת אספרסו קאפ מציעה עבורכם מכונות קפה של מיטב המותגים המובילים, פילטר למכונת קפה, קפה למכונת קפה ועוד מגוון רחב של מוצרים מבית המותגים המובילים בתחום. 

כל שאתם צריכים לעשות זה לקבל את ההחלטות הנוגעות להעדפות שלכם בתחום הקפה ובמה אתם מעוניינים וחברת אספרסו קאפ בר תדאג לספק עבורכם את המענה האיכותי ביותר עבור הדרישות שלכם בתחום. 
 

מכונות קפה

     
 
מכונת קפה - Essse Caffe
מכונת קפה - Essse Caffe
 
     
     
 
קובו / Cubo
קובו / Cubo
 
     
     
 
ליברטי / Liberty
ליברטי / Liberty
 
     
     
 
אלכס / Alex
אלכס / Alex
 
     
     
 
שיק / Chic
שיק / Chic
 
     
     
 
ווריה-Varia
ווריה-Varia
 
     
     
 
מקציף חלב Espresso Cap
מקציף חלב Espresso Cap
 
     

אם אתם מעוניינים לרכוש לעצמכם מכונת קפה,
חשוב שתהיו מודעים לעבודה שישנן מכונות קפה רבות - ההבדלים בין הסוגים השונים יבואו לידי ביטוי הן בצורת הפעולה של המכונה – יש מכונות אשר פועלות בלחיצת כפתור ומכונות אשר דורשות פעולת הכנה מורכבת יותר.
בכל שאלה - אנו כאן לשירותכם!
 
מבצע שאסור לפספס!
קנו מכונת קפה וקבלו 30 קפסולות מתנה עד הבית,
ללא דמי משלוח  |  אחריות לתקופה של 12 חודשים
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

 
arrow-left5, arrow-left, left, previous
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
​טלפון: 072-33-80-844 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262