קפה פודים


קפה פודים – היתרונות הרבים

לא משנה איך אתם אוהבים או מה העדפות שלכם לגבי הקפה שלכם – האם אתם מעדיפים אספרסו קצר או ארוך, אם אתם אוהבים קפוצ'ינו עם הרבה קצף או הפוך בלי קצף – באמצעות מכונת קפה איכותית, תוכלו להכין לעצמכם כל משקה על בסיס אספרסו שאתם אוהבים. 

כידוע, ישנם סוגים שונים של מכונות קפה, כאשר כל מכונה פועלת קצת אחרת. אחד הסוגים של מכונות הקפה היא מכונת קפה פודים. מכונה זאת, עובדת על פודים קפה.

למכונת קפה פודים, יש יתרונות רבים על פני מכונות קפה אחרות: היתרון הראשון טמון בקלות וביעילות של תפעול המכונה. יתרון נוסף טמון בניקיון – פודים למכונת קפה, מכילים מנת אספרסו מדויקת, כך שלא נותרות שאריות. בנוסף, ניתן להשיג מגוון רחב של סוגי פודים כולל פודים באמצעותם ניתן להכין קפה בטעמים שונים.

פודים קפה – טריות לאורך זמן
אחד היתרונות הגדולים של שימוש במכונת קפה פודים, בא לידי ביטוי בטריות הקפה - מכיוון שהפודים אוטמים את הקפה אשר נשמר בתוכם בצורה איכותית, הטריות של הקפה נשמרת לאורך זמן רב – כך שניתן לרכוש בכל תקופת זמן מלאי של פודים למכונת קפה, מבלי לחשוש שהם התיישנו או שהקפה לא יהיה טרי.

ניתן להשתמש עם פודים במגוון רחב של מכונות קפה מבית מותגים שונים – כך שגם רכישה ובחירת פודים עבור מכונת קפה כשלעצמה, לא מהווה פעולה מורכבת או מסובכת מדי.  
 
מהסיבות הללו, רבים מבעלי המסעדות ובתי הקפה, מעדיפים להשתמש במכונת קפה המבוססת על פודים וכך גם אנשים פרטיים רבים אשר תרים אחר מכונת קפה, יעדיפו דווקא את סוג מכונת הקפה הזה על פני מכונות קפה מסוגים אחרים כגון: מכונת קפה קפסולות.

רוצים לרכוש מכונת קפה פודים? מעוניינים ליהנות מפודים איכותיים ומשובחים? חברת אספרסו קאפ, מציעה עבורכם מגוון רחב של סוגי מכונות קפה איכותיות, פודים מבית המותגים המובילים ומגוון רחב של מוצרי קפה באיכות הגבוהה ביותר. צוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור את המכונה ואת מוצרי הקפה אשר יספקו מענה על כל הדרישות והעדפות שלכם בתחום הקפה. 
     
 
קפסולות Essse Caffe
קפסולות Essse Caffe
 
     
     
 
קפסולות מרטלו / Martello
קפסולות מרטלו / Martello
 
     
     
 
קפסולות איטליקו / Italico
קפסולות איטליקו / Italico
 
     
     
 
פולי קפה
פולי קפה
 
     
     
 
נספרסו גימוקה
 
     
 
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
​טלפון: 09-746-04-18 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262