פודים


פודים ומכונות קפה מסוגים אחרים​

אנשים אשר משתמשים כבר תקופת זמן ארוכה במכונת קפה פודים,
יכולים להעיד על מגוון הסוגים של הפודים הקיימים ועל העובדה, שבזכות מכונת קפה לבית העובדת על פודים, הם נהנים בכל עת בה הם חפצים בכך מקפה אשר עונה על הטעם שלהם בצורה הטובה ביותר. 

פודים יכולים להיות מותאמים באופן פרטני למכונת הקפה מבית המותג אשר ברשותכם ויש פודים המתאימים לכל סוגי מכונות הקפה. פודים יכולים להגיע בטעמים שונים, הם יכולים להכיל קופאין או להיות נטולי קופאין והם יכולים להשיג סוגים שונים של קפה – כך שלא משנה מה הטעם שלכם ומה העדפה שלכם בנושא, תוכלו לקבל מענה מושלם על כל הדרישות. 

מכונת קפה לעסקים
מכונות קפה פודים, קפסולות או כל סוג אחר של מכונות קפה, יכולות להתאים לא רק לבתים פרטיים אלא גם כמכונת קפה עבור עסקים – שהינה נוחה ויעילה במיוחד לשימוש. 

בעלי עסקים רבים, מכירים את כל היתרונות הטמונים בקפה – מעבר לעובדה שקפה מהווה הנאה גדולה, הוא גם מעורר ועושה מצב רוח טוב – כך שעובדים אשר נהנים במהלך יום העבודה מקפה איכותי, יכולים לבצע את העבודה שלהם בצורה טובה יותר. 

מכונת קפה המיועדת לבית
אם אתם תרים אחר מכונת קפה עבור הבית הפרטי שלכם, חשוב שתבינו איזו סוג של מכונה, תענה על הדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר – האם יש סוג קפה אשר מועדף עליכם, האם חשובה לכם דווקא הקלות והפשטות של הכנת הקפה, האם מה שישפיע על הבחירה יהיה דווקא התקציב אותו אתם מוכנים להשקיע במכונה וכן הלאה.. הבנת הדרישות והצרכים שלכם בצורה מעמיקה, תאפשר לכם למצוא מכונת קפה שתענה על מלוא הדרישות שלכם.

מעוניינים במכונת קפה פודים? רוצים לרכוש מכונת קפה לבית או מכונת קפה לעסקים? חברת אספרסו קאפ, מציעה עבורכם מגוון רחב של סוגי מכונות קפה איכותיות מבית המותגים המובילים, כמו גם סוגי קפה שונים מתוכם תוכלו לבחור את מכונת הקפה האיכותית ביותר ואת סוג הקפה אשר עונה בצורה הטובה ביותר על הטעם ועל העדפות שלכם. 

     
 
קפסולות Essse Caffe
קפסולות Essse Caffe
 
     
     
 
קפסולות מרטלו / Martello
קפסולות מרטלו / Martello
 
     
     
 
קפסולות איטליקו / Italico
קפסולות איטליקו / Italico
 
     
     
 
פולי קפה
פולי קפה
 
     
     
 
נספרסו גימוקה
 
     
 
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
​טלפון: 09-746-04-18 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262