סוגי קפה


סוגי קפה ובחירת הקפה המתאים מבין מבחר הסוגים​

חובבי קפה,
יבקשו לעצמם לחוות את חוויית הקפה במלואה (ולעשות זאת, בכל פעם מדש) – את הטעמים המשובחים ביותר, המרקם הטוב ביותר וכמובן, הארומה הטובה והנעימה – שהם בעצם כל הפרמטרים אשר הופכים את הקפה להנאה גדולה במיוחד. 

שוק הקפה מציע מגוון רחב של סוגי קפה, כאשר כל אחד יכול לבחור מתוך כל אותם הסוגים הרבים המוצעים עבורו, כמו גם מיטב המותגים הפועלים בתחום, את הקפה אשר יענה על טעמו ועל העדפותיו בצורה הטובה ביותר. 

כמובן, כמו שקיימים סוגי קפה רבים ומגוונים, ישנם  גם סוגים רבים של מכונות קפה מסוגים שונים ומותגים רבים ובין היתר, מכונת קפה פודים, מכונת קפה קפסולות ועוד מגוון רחב של סוגי מכונות קפה. 

פודים עבור מכונת אספרסו
יש ברשותכם מכונת קפה הפועלת על פודים או שאתם מעוניינים לרכוש מכונת קפה פודים? דעו שבשוק מוצרי הקפה מוצעים עבורכם מגוון  סוגי קפה רבים, הבאים לידי ביטוי בצורה של פודים למכונת אספרסו מבית מותגים שונים, בטעמים ובניחוחות שונים – כך שמבין האפשרויות המוצעות עבורכם, תוכלו לבחור את הפודים המתאימים עבורכם בצורה הטובה ביותר.

מכונת קפה מבוססת פודים, טומנת בחובה שפע של יתרונות, היא מאפשרת הכנה קלה, מהירה ויעילה של משקה הקפה המבוקש. פעולת ההכנה הינה נקייה ואסטטית – הקפה אטום בתוך הפוד, עד לשימוש באותה מכונת קפה. כמובן, שבכדי לנצל בצורה הטובה ביותר את כל היתרונות אשר טמונים במכונת פודים, מומלץ לבחור את הפודים בקפידה ולנסות כמה שיותר סוגים, עד למציאת פודים אשר יענו על הטעם שלכם כמו גם העדפות שלכם בתחום הקפה, בצורה מושלמת. 

חברת אספרסו קאפ מציעה עבורכם מגוון רחב של סוגי קפה, בין מוצרי החברה: פודים למכונת אספרסו, קפסולות ועוד מגוון רחב של מוצרים מבית המותגים העולמיים המובילים בתחום. 

אם עדיין אין ברשותכם מכונת קפה, תוכלו לבחור בין מכונת קפה על פודים לבין מגוון רחב נוסף של מכונות. 
צוות העובדים המקצועי של חברת אספרסו קאפ ישמח לעמוד לשרותיכם ולסייע לכם בבחירת מוצרי הקפה מתאימים והאיכותיים ביותר. 
     
 
קפסולות Essse Caffe
קפסולות Essse Caffe
 
     
     
 
קפסולות מרטלו / Martello
קפסולות מרטלו / Martello
 
     
     
 
קפסולות איטליקו / Italico
קפסולות איטליקו / Italico
 
     
     
 
פולי קפה
פולי קפה
 
     
     
 
נספרסו גימוקה
 
     
 
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
​טלפון: 09-746-04-18 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262