מכונת אספרסו קפסולות

מכונת אספרסו קפסולות


אנשים רבים מעדיפים דווקא מכונת אספרסו קפסולות. קפסולות הן בעצם סוג של כמוסות האטומות בנייר סינון ובתוכן נמצא הקפה. בכדי ליהנות מהקפה בקפסולה כל מה שצריך לעשות זה להכניס אותה אל מכונת אספרסו קפסולות. המכונה יוצרת את משקה האספרסו, באמצעות מים רותחים, החודרים לקפסולה. באמצעות מכונת קפה איכותית ומקצועית ועל ידי שימוש בקפסולות איכותיות, אשר עונות על הטעם שלכם, תוכלו ליהנות מקפה איכותי במיוחד – בדיוק כמו שאתם אוהבים אותו. 

אחד היתרונות של שימוש בקפסולות על פני שימוש במכונות אשר פועלות בדרכים אחרות, טמון בעובדה שאותם קפסולות שומרות על טריות הקפה לאורך זמן ארוך במיוחד – כך שניתן לרכוש בכל קנייה כמויות גדולות של קפסולות וליהנות מהן לאורך זמן רב. מעבר לכך, קפסולות אינן מלכלכות את מכונת האספרסו, כך שאם המכונה משמשת עובדים בחברות, העובדה שלא צריך לנקות את המכונה באופן יסודי כל זמן קצר תהווה יתרון.  

מכונת קפה לחברות
אם גם אתם מעוניינים לבחור מכונת קפה עבור חברות או מכונת קפה לקייטרינג, חשוב שלא תתפשרו על נושא האיכות של מכונת הקפה, כמו גם העמידות והחוזק של אותה מכונה. 

מכונת קפה שהינה איכותית ומקצועית, תוכל לעמוד בהכנת כמויות גדולות במיוחד של כוסות קפה וכמובן, גם תאפשר ליהנות מקפה משובח ואיכותי בכל שימוש. ישנם סוגים רבים של מכונות קפה הנחשבות כמקצועיות ומתאימות לשימוש המבוקש. מומלץ לבחור במכונה של מותג מוביל בתחום, מכונה שתהיה פשוטה לתפעול ותספק את המשקה בצורה המהירה ביותר – כל שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור ותוך מספר רגעים משקה הקפה יהיה מוכן. מהסיבה הזאת, רבים מעדיפים דווקא לבחור באותה מכונת אספרסו קפה קפסולות ולא במכונת אספרסו מסוג אחר. 

מעוניינים לרכוש מכונת קפה לחברות? רוצים לרכוש מכונת קפה לקייטרינג? מכונת אספרסו קפה איכותית ומקצועית, יכולה לספק מענה על כל הדרישות שלכם. אספרסו קאפ תהווה את הכתובת הנכונה לכל מטרה בגינה אתם מחפשים אחר מכונת קפה. הצוות המקצועי של אספרסו קאפ, ישמח לסייע לכם בבחירת המכונה אשר תענה על כל הדרישות שלכם. 
 
     
 
קפסולות Essse Caffe
קפסולות Essse Caffe
 
     
     
 
קפסולות מרטלו / Martello
קפסולות מרטלו / Martello
 
     
     
 
קפסולות איטליקו / Italico
קפסולות איטליקו / Italico
 
     
     
 
פולי קפה
פולי קפה
 
     
     
 
נספרסו גימוקה
 
     
 
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
​טלפון: 09-746-04-18 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262