דף הבית >> איך לבחור מכונת קפה מושלמת למשרד?
 

אם אתם קוראים את השורות האלה, סביר להניח שהגעתם למסקנה שהקומקום החשמלי ושקיות הקפה הטחון, כבר לא ממש משרתים נאמנה את העובדים והלקוחות. אכן, כיום במרבית המשרדים כבר יש מכונות קפה מסוגים שונים, אשר נותנות מענה פרקטי ואסתטי כאחד. מכונות הקפה המשרדיות דרושות כמובן בשביל מנת הקפאין שעוזרת לשמור על ריכוז בתחילת ולאורך היום בביצוע המשימות השונות, ולעשות זאת ברמה הרבה יותר גבוהה של הנאה והתאמה אישית לטעמים המועדפים. בנוסף, עיצובן המודרני והנקי מוסיף לשדרוג המשרד ושירותיו, בין אם הן עומדות במטבחון או בכל מרחב אחר של המקום.

 

אם כן, מכונת קפה היא בהחלט רכישה נכונה ומומלצת למשרד, אבל השאלה היא כיצד בוחרים אותה. אכן, שוק מוצעות לא מעט מכונות קפה של יצרניות שונות, והן נבדלות זו מזו בהיותן אוטומטיות או חצי אוטומטיות ואף ידניות. הן גם נבדלות בסוג הקפסולות והפודים, בעמידותן ובהספק שלהן, באחריות הניתנת עליהן וכמובן גם במחירים.

 

שתי דוגמאות למכונות קפה מומלצות למשרד

 

במקום להיכנס מייד לקשת השיקולים שצריכים להנחות אתכם בבחירת מכונת קפה למשרד, החלטנו לפתוח דווקא בשתי דוגמאות נבחרות ומומלצות. אם תרצו גם טיפים לבחירה מושכלת של המכונה תמצאו אותם מייד לאחר הסקירה התמציתית שלהלן.

 

אם כן, מכונת הקפה הראשונה שעליה נספר לכם נקראת ESSSE CAFÉ, והיא עוצבה על ידי אחד ממותגי העל הידועים בעולם העיצוב לרבות של רכבי היוקרה המובילים בעולם - Giugiaro design. מדובר במכונת אספרסו שמכינה משקה מושלם עם קרמה איכותית ואחידה, כאשר ניתן לשנות את טמפרטורת המים שלה וגם את כמויות הקפה באופן פשוט וקל. בל הקפסולות של המכונה מכיל עד 10 יחידות, מיכל המים שלה הוא בנפח ליטר אחד, והמבנה הצר והמעוצב שלה יכול לשדרג כל חלל משרדי.

 

דוגמא מצוינת נוספת ניתן למצוא במכונת הקפה המשרדית מדגם ליברטי, אשר בה יש שילוב נהדר בין טכנולוגיה מתקדמת לבין עיצוב חדשני ויפהפה, עם נוחות שימוש אופטימאלית. באמצעות המכונה ניתן להכין סוגים שונים של לאטה, קפוצי'נו ואספרסו, בלי שיהיה צורך בהבנה מיוחדת בקפה מלבד כיתד לוחצים על כפתור. כל העובדים והמבקרים במשרד יוכלו להכין לעצמם קפה תוך שימוש בצג המכונה, שגם ניתנת לתכנות בהתאם להעדפות ולצרכים. 

 

אז איך בוחרים את המכונה המתאימה לכם?

 

קודם כל, מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של החברה שלנו ולבחון את המכונות המוצעות בקטגוריה של מכונות קפה למשרד. כך תוכלו להתרשם מהמפרטים, מהעיצובים ומהאפשרויות של כל מכונה, וגם מהמחירים. אנו מניחים שאתם מודעים למסגרת התקציב שלכם לרכישת המכונה, והיא בהחלט תעזור לכם בסינון האפשרויות. דרך אגב, אם יש לכם קולגות בעלי משרדים, או אם יש מישהו מעובדי המשרד שמבין קצת יותר בקפה בכלל ובמכונות קפה בפרט, לא יזיק להתייעץ ולשמוע רעיונות והמלצות.

 

מה שעוד חשוב להבין הוא את הצרכים שלכם מהמכונה. לדוגמא, יש הבדל בצרכי הכנת הקפה בין משרד קטן יחסית שבו עובדים עד 10 אנשים, לבין מטבח המשרת למעשה כמה מחלקות/משרדים עם עשרות עובדים. עוד חשוב להבין אם המכונה אמורה לשרת אך ורק את העובדים או גם לקוחות שנכנסים לקבל שירות, שכן הדבר ישפיע על ההספק המבוקש וגם על קלות התפעול הרצויה של המכונה. הדבר גם ישפיע על סוג המשקאות שניתן להכין איתה, ולא יזיק לערוך סקר מהיר בקרב העובדים כדי לשמוע על סוגי המשקאות המועדפים עליהם. לא תמיד המכונה יכולה להכין את כל המשקאות, לכן במשרד קטן עדיף להתמד במכונה שמכסה את כלל האפשרויות, ואילו במשרד גדול להתמקד במכונה שנותנת מענה למה שהרוב יכולים ליהנות ממנו.

 

מבחינת מכונות אוטומטיות, חצי אוטומטיות וידניות. בעיקרון, ככל שהמכונה יותר אוטומטית כל קלות השימוש בה גוברת, וזה בהחלט מומלץ למשרדים שבהם אין רצון מיוחד לבזבז זמן על הכנה של המשקה השחור ועל ניקיונות. לעומת זאת, גם מכונות חצי אוטומטיות הן פשוטות למדי לתפעול, וגם יותר זולות מהמכונות האוטומטיות. למעשה, הן הנפוצות ביותר בשוק. ולגבי מכונות ידניות, בדרך כלל עדיף להימנע מהן אלא אם יש לכם קובץ נדיר של עובדים שחיים ונושמים קפה. 

 

ממי לקנות מכונת קפה למשרד?

 

היום אפשר לקנות מכונות קפה בהרבה מאוד מקומות, החל בחברות המתמחות בתחום, דרך יבואנים המביאים לארץ שלל מוצרי חשמל, ועד לחנויות שונות ואפילו בתחנות דלק. ואולם, מאחר שמדובר בהשקעה לא מבוטלת של כמה מאות שקלים, שאמורה לשרת היטב את צרכי העובדים ותשפיע על שביעות הרצון שלהם, חשוב שלא להתפתות למכונות שאינכם יודעים מי ומה עומד מאחוריהם. מכונת קפה למשרד תמיד מומלצת לקנות מחברה שזוהי התמחותה העיקרית. חברה שכזו לא רק מעניקה אחריות יותר ארוכה ומקיפה, אלא גם יכולה לעמוד בהתחייבות לביצוע תיקונים, אספקת חלפים מקוריים או כל תחזוקה נדרשת באופן מהיר ויעיל. ככלל, מכונות קפה למשרד ניתן למצוא בקשת רחבה של מחירים, חלקן מכונות המגיעות מיצרנים בלתי מוכרים ומוצעות במחירים נמוכים מאוד. אנו ממליצים בחום שלא להסתבך עם מכונות כאלו וללכת על בטוח, עם מכונה המשלבת בין מחיר העומד במסגרת התקציב שלכם ובין איכות ואמינות גבוהות.
 
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

 
arrow-left5, arrow-left, left, previous
>

אספרסו קאפ - יבוא ושיווק מכונות קפה וקפסולות
 www.espressocap.co.il      © כל הזכויות שמורות
​טלפון: 09-746-04-18 | פקס: 09-7406838
ח.פ 513600262